Kurban Bayramı İzmir Hareketli Likya Turu

TOPLAM :3 Gece 4 gün


Lüks otobüsler ile

549,00 TL

(2322,27 TL ) ’den başlayan
fiyatlarla
HEMEN SATIN AL

 

 

Kurban Bayramı Likya Turu 4* DESTİNA HOTEL Konaklamalı

Fethiye-Kaş-Kalkan-Ölüdeniz-Saklıkent-Gökova-Akyaka-Dalyan

Işıklar Ülkesinin El Değmemiş Cenneti...

 

 01 Eylül – 04 Eylül Hareket

 

1.GÜN

07:00 Girne ofis önü,07:10 Bostanlı İskele karşısı,07:20 Karşıyaka Anıt,07:45 Atatürk Lisesi (Lozan Meydanı),08:15 Üçkuyular Opet’ten siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz.Sabah kahvaltımızı  uygun bir tesiste aldıktan sonra Çine yolu üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Doğa’nın adeta bir dantel gibi işlediği Gökova körfezini  Fotoğrafladık tan sonra Dalyan’a doğru yolumuza devam ediyoruz.Öğlen saatlerinde bir doğa harikası olan Daylan’a ulaşıyor ve tekne turumuza başlıyoruzÖncelikli olarak bizi bekleyen teknelerimiz ile Kleopatra çamur banyolarına gidiyoruz. Burda ki Şifalı Çamur banyoların da geçireceğimiz sürenin arından öğle yemeği için teknemiz ile Dalyan’a geri dönüş yapıyoruz. Yemeğimizi yedikten sonra  teknelerimiz ile Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanlarından birisi olan İztuzu Plajına doğru yola çıkıyoruz.Teknemiz ile giderken yolda Kaunos Kral Mezarlarını görüyor ve rehberimiz den ilginç hikayesi hakkın da bilgiler alıyoruz. Daha sonra nehirin üzerindeki sazlıkların arasından İztuzu plajına ulaşıyoruz. Burada serbest zaman olarak yüzme molamızın ardından Teknelerimiz ile Dalyan’a geri dönüş yapıyoruz ve Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN 

Otelimiz de  açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimiz ’den ayrılıp Dünyaca ünlü Simena batık şehrinin yer aldığı Kekova bölgesinde ki tekne turumuza başlamak üzere Üçağız’a ulaşıyoruz. Üçağız’dan başlayacağımız tekne turumuzda rehberimizin anlatımı eşliğine Teknemiz ’den Ceneviz kalesi, denizin için de bulunan Lahit Mezar,Simena batık şehri ve Kale köyü görme şansına sahip oluyoruz.Tekne turumuzun ardından uygun bir yerde öğlen yemeği molası veriyoruz.Öğlen yemeği molamızın ardından dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Sırasıyla Kaş ve Kalkan’ı yukarıdan fotoğraflayarak Fethiye’de bulunan otelimize doğru gidiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN

Otelimiz de alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz için ( EKSTRA )düzenlenecek olan Ölüdeniz Tekne turu için teknemize binmek üzere otelimiz den hareket ediyoruz. Ölüdeniz de teknemize bindikten sonra başlayacak olan turumuz da sırasıyla Mavi mağara, Kelebekler vadisi, Akvaryum koyu ,Aziz Nikola (Noelbaba)adası, Soğuksu ve Deve plajın da vereceğimiz yüzme molalarının ardından akşam üzeri saatlerinde Ölüdeniz e geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız otelimizde.

4.GÜN

Otelimizde  açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra İzmir’e doğru dönüş yolcuğumuz için otelimizden ayrılıyoruz.İlk durağımız Saklıkent dağlardan gelen suların kaya çatlaklarından ve aralıklardan fışkırdığı kanyon da yapacağımız yürüyüşün ardından kahve ve çaylarımız yudumlayacağımız serbest zaman veriyoruz.Saklıkent’ten yola çıkarak öğlen yemeğimizi ve azmak tekne turumuzu yapacağımız Akyaka’ya ulaşıyoruz.Akyaka da alacağımız öğle yemeğinin ardından Azmak çayın daki tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında çevremizi saran sazlıkların arasından geçerken rehberimiz tarafından Azmak ve Akyaka hakkında bilgileri alıyoruz. Tekne turumuzu bitirdikten sonra  İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.Yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonra ki Alsancak Turizm organizasyonun da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 1.TEKNE TURU : DALYAN KANALI, ÇAMUR BANYOLARI, KÖYCEĞİZ GÖLÜ, IZTUZU PLAJI ( CARETTA BEACH )
ÖNEMLİ NOT :
Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otele yerleşme tekne turundan sonra olacaktır. Soyunma kabini, w.c., duş Iztuzu plajında vardır. Tekneler Dalyan kanalına özgü 25 kişilik gezi teknesidir.

 2.TEKNE TURU : ÜÇAĞIZ KÖYÜ, SİMENA (Kale Köy), TERSANE KOYU, KEKOVA ADASI, BATIK ŞEHİR GEZİLERİ 
ÖNEMLİ NOT :
Bu gün tekne büyük teknedir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Üçağız Limandan saat 11:00'de başlar, 13:00'te biter. 

 3.TEKNE TURU : AZMAK ÇAYI TEKNE TURU 
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otelden ayrılmadan sonra tekne turu olacaktır. Soyunma kabini, Tekneler Akyaka kanalına özgü 20 kişilik gezi teknesidir.

 

Ücretsiz Aktiviteler

 • •    Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı Profesyonel Turist Rehberleri eşliğinde Gezi
  •    Destina Otelde 3 gece Yarım Pansiyon Plus konaklama.( AKŞAM YEMEGİNDE LİMİTSİZ SOFT İÇECEK )
  •    3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği
  •    Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri.
  •    Alsancak Turizm Otobüs içi ikramları (  Soğuk İçecekler )
  •    Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi.
  •    Turizm Sigortası ( Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )
  •    Rehberlik ücretleri
  •    Otoparklar ve Programda dahil olarak belirtilen Tekne Turları

Ücretli Aktiviteler

 • •    Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
  •    Tüm öğlen yemekleri
  •    Sabah ve akşam yemekleri dışında alınan içecekler
  •    Tüm özel harcamalar
  •    Müze Girişleri 
  •    Tekne Turu ( ÖLÜDENİZ)

   

TARİH

İki Kişilik Odada Kişi Başı

Single Oda

İlave Yatak

Çocuk (0-2)

Çocuk (3-12)

01.09 – 04.09

549,00 TL

749,00 TL

549,00 TL

150,00 TL

449,00 TL


DESTİNA HOTEL KONAKLAMA 

Hazırlanıyor

  OTOBÜSLER

  Travego & Tourismo MERCEDES, 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör
  MAN FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı
  NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı
  TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı 

Online Rezervasyon

Kurban Bayramı İzmir Hareketli Likya Turu

İlgili turun online satışı yoktur. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

,

TIKLAYIN BİZ SİZİ ARAYALIM

ÇAĞRI MERKEZİ

425 22 060232

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

img

DİĞER TURLARIMIZ

 • İzmir Çıkışlı Batumlu Karadeniz Turu

  Lüks otobüsler ile
 • EKİM AYINA ÖZEL KIBRIS

  Lüks otobüsler ile
 • BATI KARADENİZ

  Lüks otobüsler ile
 • İZMİR ÇIKIŞLI ALPLER VE GÖLLER

  Lüks otobüsler ile
 • PAHİTAHT EDİRNE DAMAK TURU

  Lüks otobüsler ile
Tüm Turlarımız için Tıklayın